Registrace hosta Přihlášení

AKINU CZ s.r.o.

Všechno zboží

Akinu Cestovní taška do auta 45 x 45 x 58 cm šedá

cena:
763
Chci koupit
Jezdíte často na výlety a váš mazlíček na nich nesmí chybět? Navíc rád kouká z okýnka a pozoruje co se venku děje? Jsou různé možnosti jak pejska vozit v autě a jednou z jich je pořídit si cestovní tašku na zadní či přední sedadla. Ta pochytá všechny odpadlé chlupy a váš pejsek sedačky jen tak nezašpiní.

Akinu Cestovní taška do auta na sedačky chrání sedačky vašeho automobilu při cestování.

Cestovní taška je vhodná na sedačky auta. Jednoduše se upevňuje za opěrky sedaček pomocí plastového trojzubce. Deka má otvory, kterými lze provlíknout bezpečnostní pás, který připnete do zámku bezpečnostního pásu. Pokud si budete chtít k pejskovi sednout, jednoduše rozepnete zip a jednu část odepnete a deku přehnete přes okraj sedačky.

A NAVÍC - Cestujete rádi se svým psem? Všechna společná dobrodružství s námi můžete sdílet na sociálních sítích a díky projektu Výlety s Akinu můžete vyhrát velkou cestovní sadu zcela zdarma. Více zjistíte v podmínkách soutěže.

Proč je Cestovní taška do auta na sedačky prima?
- ochrání vaše sedačky před znečištěním
- snadno se udržuje
- kvalitní materiál
- otvory na bezpečnostní pás
- rozepínací část

Barva: šedá
Rozměr rozložené tašky: 45 x 45 x 58 cm
Materiál: nylon
Údržba: lze vysát vysavačem či ručně vyprat na 30°C.

Víte, že?
Vašeho mazlíčka je potřeba kvalitně při přepravě zajistit, jelikož nesmí být ohrožena bezpečnost řidiče, přepravovaných osob ani zvířat a ani bezpečnost provozu na pozemních komunikacích.
zpět na zboží

Další zboží