Registrace hosta Přihlášení

AKINU CZ s.r.o.

Všechno zboží

Akinu cestovní deka do auta na sedačky 135x160cm

cena:
249
Chci koupit
Rádi berete svého mazlíčka všude s sebou a bez přesouvání autem si to už ani neumíte představit? On navíc rád kouká z okýnka a pozoruje co se venku děje? Jsou různé možnosti jak pejska vozit v autě a jednou z jich je pořídit si cestovní deku na zadní sedadla. Deka pochytá všechny odpadlé chlupy a váš pejsek zadní sedačky snadno nezašpiní.

Akinu Cestovní deka do auta na sedačky 135 x160 cm chrání sedačky vašeho automobilu při cestování.

A NAVÍC - Cestujete rádi se svým psem? Všechna společná dobrodružství s námi můžete sdílet na sociálních sítích a díky projektu Výlety s Akinu můžete vyhrát velkou cestovní sadu zcela zdarma. Více zjistíte v podmínkách soutěže.

Cestovní deka je vhodná na zadní sedačky auta. Jednoduše se upevňuje za opěrky sedaček pomocí plastového trojzubce. Deka má otvory, kterými lze provlíknout bezpečnostní pás, který připnete do zámku bezpečnostního pásu. Pokud si budete chtít k pejskovi sednout, jednoduše rozepnete zip a jednu část odepnete z opěrátka sedačky a deku přehnete přes okraj sedačky.

Proč je Cestovní deka do auta na sedačky prima?
- ochrání vaše sedačky před znečištěním
- snadno se udržuje
- kvalitní materiál
- otvory na bezpečnostní pás
- rozepínací část

Barva: černá
Rozměr rozložené deky:135 x160 cm
Materiál: nylon
Údržba: lze vysát vysavačem či ručně vyprat na 30 °C.

Víte, že?
Vašeho mazlíčka je potřeba kvalitně při přepravě zajistit, jelikož nesmí být ohrožena bezpečnost řidiče, přepravovaných osob ani zvířat a ani bezpečnost provozu na pozemních komunikacích.
zpět na zboží

Další zboží