Registrace hosta Přihlášení

AKINU CZ s.r.o.

Všechno zboží

Akinu Odpočívadlo HAIRY JACK L 101cm

cena:
1 403
Chci koupit
Znáte to rozdrápaná sedačka, potrhané záclony i koberec a vy se bojíte podívat do další místnosti, co ta vaše kočička zase vyvedla. Pořídili byste jí škrabadlo, ale potřebujete takové, které opravdu něco vydrží? Odpočívadlo HAIRY je z kvalitního sisalu. Je přes metr vysoké, takže si na něm vaše zvědavá kočička nejen obrousí své drápky, ale bude mít také úžasný přehled o tom, co se kde šustne. Vy tak budete mít krásný moderní doplněk do bytu a nezničený nábytek.

Akinu Odpočívadlo HAIRY JACK L 101cm kočky milují protože má spoustu zajímavých zákoutí, krásně si obrousí své drápky a navíc mohou vše sledovat z velké výšky.

Odpočívadla HAIRY jsou z velmi kvalitního sisalu. Jsou měkká, pohodlná a umožňují bezpečné škrábání drápků všech kočiček. Sisalu je použito opravdu velké množství a sloupy škrabadla jsou jím poctivě omotané. Sloupy jsou díky tomu pevné a zajišťují tak perfektní stabilitu i u vysokého odpočívadla. Jednotlivá patra škrabadla jsou pokryta plyšem. Sisal je textilní vlákno, které se získává z listů agáve sisalové, odpočívadlo je tedy převážně z přírodního produktu. Toto odpočívadlo má spoustu zákoutí nebo vyvýšených ploch, na které kočky rády šplhají, a dovádí nebo si hrají s aplikovanou kuličkou na provázku. Na jednotlivých plochách kočky rády podřimují nebo přímo spí. Vybrat si mohou hned z několika pater.

Proč jsou velká odpočívadla pro kočky tak prima?
- poctivě omotané sloupky kvalitním sisalem
- perfektně stabilní
- měkké a pohodlné
- několik pater pro hraní

Barva: šedobílá
Spodní čtverec: délka hrany 45cm
Střední patro: 39x28cm
Horní patro - vnitřní rozměr: 29cm
Celková výška: 101cm
Materiál: sisal a plyš

Víte že? Sisal je přírodní a ceněný materiál, kterému se daří jen v tropickém a subtropickém pásmu? Cena produktů velmi úzce souvisí s kvalitou a množstvím sisalu.
zpět na zboží

Další zboží