Registrace hosta Přihlášení

AKINU CZ s.r.o.

Všechno zboží

Akinu VITALITY konzerva kuřecí s lososem pro kočky 70 g

cena:
33
Chci koupit
Jen co tuhle konzervu otevřete, už se vám bude plést pod nohama - vůni kuřecí konzervy s lososem totiž jen tak nějaká kočka neodolá. Kromě skvělé vůně a chuti je také plná vitamínů a pro kočky prospěšných látek, takže máte jistotu, že své kočičce dáváte jen to nejlepší.

Akinu VITALITY kuřecí konzerva s lososem

Kočky jsou obligátní masožravci, což znamená, že potřebují důležité živiny obsažené v mase jako součást jejich stravy. Losos obsahuje živočišné bílkoviny, vitamíny a minerály, které kočkám obzvláště prospívají - niacin, draslík, selen a také vitamíny B6 a B12. Kuřecí maso je skvělým zdrojem bílkovin, které pomáhají opravovat buňky a tkáně. Je také bohatý na aminokyselinu cystein, která pomáhá čistit hlen.

Proč zvolit Akinu VITALITY kuřecí konzervu s lososem?
- vysoce kvalitní superprémiové mokré krmivo
- bez konzervačních látek a dochucovadel
- grain free = bez obilí
- obsahuje živočišné bílkoviny, vitamíny a minerály
- easy open rychlootevírací obal
- naporcované měkké kousky připravené k okamžitému servírování

Vhodné pro: pro kočky všech plemen a věku

Krmný návod: dospělé kočce průměrné hmotnosti 3 kg podávejte 180 g/ den, hmotnosti 4 kg podávejte 240 g/ den, hmotnosti 5 kg podávejte 300 g/ den
Složení: kuřecí maso 55 %, kuřecí vývar 39 %, losos 5 %, tapiokový škrob 1 %
Analytické složky: hrubý protein 18 %, hrubý tuk 1 %, hrubá vláknina 0,1 %, hrubý popel 1 %, vlhkost 79 %. Obsah soli max. 1,5 %

Víte, že:
konzervy Akinu VITALITY obsahují 100 % masa a jsou vyrobeny jen z těch nejkvalitnějších surovin? Dbáme na to, aby konzervy Akinu VITALITY podporovaly zdraví vašich miláčků.
zpět na zboží

Další zboží