Registrace hosta Přihlášení

AKINU CZ s.r.o.

Všechno zboží

Akinu VITALITY konzerva kuřecí s krevetami pro kočky 70 g

cena:
33
Chci koupit
Málokterá kočka odolá vůni krevet. I když je ta vaše obzvlášť mlsná, jen co jejich vůni ucítí, už ji budete mít u nohou. Superprémiová konzerva Akinu VITALITY s krevetami je tím nejlepším, co jí můžete dopřát. Neodolatelně voní i chutná a neobsahuje žádné konzervanty ani barviva.

Akinu VITALITY kuřecí konzerva s krevetami

Skvělá chuť a vůně krevet je pro kočky neodolatelná, ale krevety nejsou jen chutné - obsahují důležité živiny, které prospívají celkovému zdraví vaší kočky. Například obsahují spousty antioxidantů a vitamínů, jako je vitamín B12, selen a zdravé omega-3 mastné kyseliny. Kuřecí maso je navíc skvělým zdrojem bílkovin, které pomáhají opravovat buňky a tkáně. Je také bohatý na aminokyselinu cystein, která pomáhá čistit hlen.

Proč zvolit Akinu VITALITY kuřecí konzervu s krevetami?
- vysoce kvalitní superprémiové mokré krmivo
- bez konzervačních látek a dochucovadel
- grain free = bez obilí
- obsahuje vitamín B12, selen a Omega 3 mastné kyseliny
- easy open rychlootevírací obal
- naporcované měkké kousky připravené k okamžitému servírování

Vhodné pro: pro kočky všech plemen a věku

Krmný návod: dospělé kočce průměrné hmotnosti 3 kg podávejte 180 g/ den, hmotnosti 4 kg podávejte 240 g/ den, hmotnosti 5 kg podávejte 300 g/ den
Složení: kuřecí maso 55 %, kuřecí vývar 39 %, krevety 5 %, tapiokový škrob 1 %
Analytické složky: hrubý protein 17,5 %, hrubý tuk 1 %, hrubá vláknina 0,1 %, hrubý popel 1 %, vlhkost 80 %. Obsah soli max. 1,5 %.

Víte, že:
konzervy Akinu VITALITY obsahují 100 % masa a jsou vyrobeny jen z těch nejkvalitnějších surovin? Dbáme na to, aby konzervy Akinu VITALITY podporovaly zdraví vašich miláčků.
zpět na zboží

Další zboží