4control s.r.o.: Když máte technologie pod kontrolou, funguje celý svět líp
V 4control věříme, že spolehlivá technologie dělá život jednodušší — a někdy i zábavnější. Spojujeme zkušenosti, inovace a chytrá řešení, která hlídají čerpací stanice, kotelny, chytré domy, čistírny i další místa, kde musí vše šlapat bez zaváhání. Od softwaru až po vlastní hardware stavíme systémy, které pracují úsporně, chytře a ideálně samy. Protože když technologie fungují, můžete mít klidně ruce v kapsách — my už to pohlídáme.
4control s.r.o.: Když technologie fungují, svět je hned klidnější. A my se o to staráme.
Existují dva typy lidí. Ti, kteří milují, když mají všechno pod kontrolou, a ti, kteří zjistí, jak skvělé to je, až se seznámí s 4control s.r.o.
Ať už patříte do kterékoliv skupiny, jedno je jisté – když jde o měření a regulaci, tady se nic nenechává náhodě.
Sídlíme na adrese Třebíčská 774 ve Velkém Meziříčí, ale naše řešení míří mnohem dál – do čerpacích stanic, čistíren odpadních vod, kotelen, chytrých domácností i tam, kde byste ani nečekali, že technologie dávají smysl.
Kdo jsme? Technologičtí kouzelníci s nohama pevně na zemi
V 4control spojujeme dlouholeté know-how, moderní technologie a trochu zdravého geekovství.
Naším cílem je jediné - aby technologie pracovaly spolehlivě, úsporně a ideálně samy.
Když se řekne měření a regulace, mnozí si představí kabely, grafy, senzory… a samozřejmě, máme to všechno.
Ale za tou hromadou techniky stojí hlavně lidé, kteří:
- tvoří chytrá řešení pro čerpací stanice i soukromé investory,
- vyvíjejí vlastní hardware i software,
- navrhují a realizují projekty na míru,
- a hlavně – mají pod palcem technologie, na kterých svět tiše závisí.
Software, který maká i bez kávy
Vývoj programů, které šlapou spolehlivě, úsporně a bez nutnosti lidského zásahu. Ano, přesně to, co si zaslouží celý průmysl.
Telemetrie – data, co neutíkají
I když vypadne proud, data nikam neprchnou. Naše systémy je ukládají, chrání a po obnovení spojení poslušně odevzdají do zabezpečeného úložiště.
Projekce – sny měníme v technologickou realitu
Od inženýrských sítí přes elektro až po smart home řešení. Sledujeme trendy, známe praxi a výsledkem jsou projekty, které dávají smysl i budoucnosti.
Realizace – od kabelu po revizi
Pokud to souvisí s elektroinstalacemi, MaR, hromosvody, technickým zabezpečením budov nebo revizemi, jsme ve svém živlu.
SCADA vizualizace – technologie, co umí mluvit
Grafy, logy, přehledy, vzdálený dohled… vše na PC i mobilu. A klidně i jako nadstavba pro BMS.
Měření a regulace – náš technologický trůn
PLC systémy vlastního vývoje, řízení kotelen, zdrojů energie a dalších technologií. Všechno propojené, chytré a hlavně efektivní.
Úpravny a čistírny vod – tam, kde se musí spolehnout na 100 %
Řízení úpraven pitné vody, čistíren, chemické úpravy, flotace, reaktory… Zkrátka, staráme se o to, aby voda byla tam, kde má být – a v pořádku.
Elektro projekce
Silnoproud, slaboproud, osvětlení, hromosvody i kompletní technologické rozvody pro moderní stavby.
Produkty, které vznikly, protože zákazníci (a naši technici) je prostě chtěli
Když něco opakovaně hledáte a nikdo to nedělá tak dobře, jak byste chtěli, uděláte to sami.
A tak začala naše výroba jednoúčelových zařízení s chytrými funkcemi.
Vyrábíme například:
- čítače impulsů,
- hladinoměry,
- teploměry,
- otáčkoměry,
- chytrá bateriová dávkovací čerpadla,
- nebo zařízení IRC-4C pro hotely, penziony a provozy, které chtějí mít přehled o teplotách, oknech či čipových kartách.
Hardware i software? Vlastní.
Kvalita? Přísně hlídaná.
Výsledek? Spolehlivé technologie bez kompromisů.
Pro koho to děláme?
Naši zákazníci jsou stejně rozmanití jako technologie, se kterými pracujeme. Patří mezi ně:
- technologické firmy,
- stavební a elektromontážní společnosti,
- města, obce i státní správa,
- soukromí investoři,
- a kdo chce funkční a úsporné řešení, ten si u nás vždy najde to své.
Chcete mít technologie pod kontrolou? Ozvěte se nám.
Tel.: +420 725 000 120
E-mail: info@4control.cz
www.4control.cz
4Control s.r.o., Třebíčská 774, Velké Meziříčí
U nás technologie neřešíte – u nás technologie fungují.
A když fungují, vaše práce je jednodušší, efektivnější a hlavně… konečně pod kontrolou.