Registrace hosta Přihlášení
Česká poradna is an online platform with a catalog of companies and experts, a range of services and products. Find suppliers, shop in the shopping gallery, read articles and request jobs.
Hledání v profilech firem a poradců

Lukáš Lev

Jmenuji se Lukáš Lev, je mi 37 let a práce se stala mým koníčkem. Řadu let pracuji jako průvodce a rozhodl jsem se turistům ukázat prostory, které klasický návštěvník Terezína nemá šanci vidět. Jako např.: Terezínská půda Do výkladu zakomponuji historii Židů v Čechách, židovské tradice, zvyky a…

Celodenni prohlídka celého… Celodenní prohlídka celého… Přednášky do škol

KOBE-cz s.r.o.

Vyrábíme skelné rohože KOBEMAT®, přírodní vlákna, konopné izolace, na které používáme sklovláknité prameny. Naše výrobky se používají v různých průmyslech nejčastěji jako izolace vysokoteplotních prvků.

U Sladovny 430, Hodonice, Česko
Skelná vlákna Přírodní vlákna Laminování rohoží z netkané…

Agroservis Holý

Zabýváme se prodejem, servisem a půjčováním zahradní, lesní, komunální, stavební vibrační techniky a elektrického nářadí. Jsme autorizovaným prodejcem techniky značky Husqvarna. Prodáváme ale také značky McCulloch, GARDENA nebo Makita. Mezi naše přednosti patří kvalitní služby a vstřícnost.

ZAHRADNÍ A LESNÍ TECHNIKA SERVIS ZAHRADNÍ TECHNIKY PŮJČOVNA ZAHRADNÍ A STAVEBNÍ…

Hotel Zámek Valeč

Hotel Zámek Valeč nabízí příjemné ubytování v historickém nebo moderním stylu. Nachází se v krásném prostředí Vysočiny. Prostory zámku pronajímáme pro firemní akce, kongresy nebo svatby. Přímo v hotelu je možnost relaxace ve wellness.

Valec u Hrotovic, 675 53 Valeč, Česko
UBYTOVÁNÍ A PRONÁJEM PROSTOR DOVOLENÁ NA VYSOČINĚ WELLNESS HOTEL VYSOČINA

Pěstování Levandule

Vážení zákazníci, máme velkou radost, že se v posledních letech stále více zajímáte o naše produkty - výpěstky našeho Zahradnictví Kroupovi. Stále i my se snažíme učit se a zdokonalovat naše postupy při pěstění druhů bylin, aby rostliny dobře prospívali ve Vašich domovech a zahradách. Zejména…

Autosklo servis cz s.r.o.

Provádíme výměny, opravy a montáž autoskel. Máme největší síť poboček po celé Praze: Praha 2, 4, 5, 6, 8, 9 a 15. Jsme smluvním partnerem všech pojišťoven, a proto je výměna autoskla na pojišťovnu zdarma včetně vyřízení veškerých dokumentů od nahlášení po fotodokumentaci.

Pražská 16, 102 00 Praha 15-Hostivař, Česko