Žádné otázky
Otázky a odpovědi

Evropská databanka

Evropská databanka a.s.

o mně
český poradce
český poradce
pro regiony: Celá ČR

Jsme reklamní agentura, která se zabývá převážně on-line marketingem. Na trhu se pohybujeme od roku 1991. Vlastníme také databázi firem, v které jednoduše najdete, co potřebujete.

český poradce

Databáze firem

Evropská databanka a.s.(EDB) zpracovává a prezentuje informace o českých firmách v ČR a zahraničí, prostřednictvím firemní databáze. Poskytujeme svým klientům obsahově i graficky kvalitní internetové firemní prezentace. Jsme reklamní agentura, nabízíme veškeré služby související především s internetovým marketingem (PPC kampaně, reklamní bannery, výroba webů, SEO), ale i kompletní reklamní služby marketingové agentury (PR články, grafické práce, vizitky, letáky, reklamní předměty, billboardy, TV, radio a další). Jsme akciovou společností s vlastní sítí poboček, centrálu máme v Brně. Na českém trhu působíme od roku 1991 a patříme mezi nejvýznamnější společnosti v tomto oboru.

PPC kampaně

PPC kampaně na Google, Seznam, Facebook Plaťte pouze za uživatele, kteří skutečně přijdou na vaše stránky a můžou se stát Vašimi zákazníky. Zobrazování reklamy na internetu je zcela zdarma!

SEO analýza a optimalizace webu

Kromě tvorby webů provádíme také jejich SEO servis. Provedeme SEO analýzu a doporučíme Vám vhodné úpravy stránek. Opravíme texty, klíčová slova, odkazy, obrázky a další optimalizaci webu pro vyhledávače.
phone book KONTAKTY
NA PORADCE
address Hviezdoslavova 1196/53a
Brno-Slatina
Česko
Evropská_databanka_profil
Evropská_databanka_profil
Evropská_databanka_PPC_reklama
Evropská_databanka_PPC_reklama
Evropská_databanka_SEO_analýza
Evropská_databanka_SEO_analýza
Evropská databanka a.s.
Hviezdoslavova 1196/53a, Brno-Slatina, Česko
grafik@edb.cz