Registrace hosta Přihlášení

AKINU CZ s.r.o.

Všechno zboží

Akinu Trénink rybičky 75g

cena:
35
Chci koupit
Patříte k těm, kteří svého pejska neučili spoustu triků? Že ani náhodou? Říkáte si, jak to ti ostatní majitelé pejsků dokáží? My vám to prozradíme - vždycky totiž mají v kapse voňavou pochoutku, pro kterou by udělali jejich pejsci udělali téměř cokoli. A to se to pak trénuje samo.

Akinu Trénink rybičky pro psy 75g: Zdravá odměna při tréninku

Snahu svého pejska při tréninku je třeba náležitě odměnit. Rybičky jsou pro psa přirozeně velmi lákavé, voňavé a chutné a jsou tak ideální motivací.

A NAVÍC - Cestujete rádi se svým psem? Všechna společná dobrodružství s námi můžete sdílet na sociálních sítích a díky projektu Výlety s Akinu můžete vyhrát velkou cestovní sadu zcela zdarma. Více zjistíte v podmínkách soutěže.

Šproty jsou usušené vcelku a jsou plné vitamínů, enzymů, minerálních látek, nenasycených mastných kyselin omega 3 a 6, stopových prvků a dalších hodnotných živin, které by mohly v běžné psí stravě chybět. Zajišťují tak pejskům krásnou srst, zdravé zuby a oči. Navíc jsou lehce stravitelné a s nízkým obsahem tuku. Rybičky se dají konzumovat vcelku nebo je můžete dle potřeby snadno lámat na malé kousky, takže jsou vhodné i pro menší pejsky.

Proč jsou tréninkové rybičky pro psy skvělou volbou?
- zdravá pochoutka
- zdroj lehce stravitelných bílkovin
- nízký obsah tuku
- obsahují fosfor a vápník
- dají se snadno lámat
- krásně voní
- fresh zip

Tréninkové extra voňavé rybičky obsahují 65 % hrubého proteinu a pouze 3,5 % tuku.

Složení: ryby a výrobky z ryb (100 %)

Analytické složky: hrubý protein 65 %, hrubý tuk 3,5 %, hrubá vláknina 0,2 %, hrubý popel 8 %, vlhkost 14 %.

Rybičky pochází z moře - nijak je nedosolujeme.

Vhodné pro: každodenní trénování štěňat i dospělých psů všech velikostí

Velikost balení: 75 g

Velikost pamlsku: 8-10 cm

Víte, že: šetrná technologie zpracování uchovává přirozené výživné látky? Pamlsek také můžete pro zpestření namočit či ho pokapat lososovým olejem.
zpět na zboží

Další zboží