Registrace hosta Přihlášení

AKINU CZ s.r.o.

Všechno zboží

Akinu pelech GOLD 4hranný L 90x67cm

cena:
1 135
Chci koupit
Kvalitní spánek nepotřebujeme jen my lidé, ale také ostatní živá stvoření. Je možné, že doma máte pejska, který s vámi spí nejraději v jedné posteli. Možná vám nejraději spí u nohou, možná spí na druhém konci postele. Ale kde váš mazlíček spí, když nejste doma? Vynahraďte mu svou nepřítomnost alespoň dokonalým pelíškem.

Akinu Pelech GOLD 4hranný: Pohodlný pelíšek, kde se bude vašemu parťákovi krásně lenošit

Bronzový pelíšek je vyrobený z extra jemné látky s reliéfním vzorem s TERMO vrstvou. Výplň pelíšku je vyrobena z kvalitního dutého vlákna. To je v dnešní době moderní a vyhledávaný materiál díky své prodyšnosti a vysoké odolnosti. Rychle prosychá, takže se v něm nedrží vlhkost ani plísně. Na rozdíl od molitanu ho lze prát v pračce, aniž by ztratil své původní vlastnosti a tvar. Vnitřní polštář je oboustranný - z jedné strany je reliéfní vzor a z druhé strany měkoučký plyš.

A jak vlastně funguje termo vrstva uvnitř pelíšku? Pejsek vydává teplo, které se o termo vrstvu odráží a dochází tak k rychlejšímu a efektivnějšímu ohřevu povrchové vrstvy pelíšku.

Proč je 4 hranný Akinu pelech GOLD prima?
- spodní část je pokryta gumovými špuntíky zabraňující klouzání pelíšku
- oboustranný polštář
- termo vrstva
- výplň z dutého vlákna
- extra jemná látka
- lze prát v pračce na 30 ºC

Barva: zlatohnědá
Vnější rozměr: 90 x 67 cm
Vnitřní rozměr: 65 x 55 cm
Výška: 16 cm
Vhodné pro: středně velké psy
Materiál: polyester

Víte že:
pelíšek je pro pejska stejně důležitý jako pro nás vlastní postel? Pelíšek pejskovi poskytne teplo, má v něm pocit bezpečí. Drží ho v dobré zdravotní kondici a skvěle uvolní namáhané klouby.
zpět na zboží

Další zboží