Registrace hosta Přihlášení

AKINU CZ s.r.o.

Všechno zboží

Akinu Funny Míček s bodlinkami RT XS 7 cm

cena:
80
Chci koupit

Hledáte hračku pro štěňátko? Nějakou, která mu vydrží a je vytvořena přímo na míru mléčných zoubků? Hračky z tvrdé gumy jsou ideálním pomocníkem při zabydlování štěňátka. Nejenže poskytují vašemu psovi zábavu a uvolnění stresu, ale také chrání váš nábytek a domácí vybavení před nechtěným poškozením.

Míček s bodlinkami je zábavná ale zároveň praktická hračka.

Funny Míček je dokonalou hračkou pro štěňata a psy menších plemen. Díky integrovaným dentálním špuntíkům tato hračka pomáhá udržovat zuby a dásně vašeho mazlíčka v perfektním stavu. Pružná tvrdá guma navíc poskytuje skvělé cvičení pro posílení skusu a masírování dásní. S touto hračkou si váš pejsek užije hodiny zábavy, ale také se staráte o jeho zdraví a psychickou pohodu.

Proč je Míček Funny skvělou volbou?

- poskytuje dentální péči

- ideální na kousání pro štěňátka

- dlouho vydrží

- plave ve vodě

- oblíbená hračka malých plemen


Jestliže zvíře poničí výrobek, zabraňte mu v dalších hrách - hrozí spolknutí malých částí. Výrobek není určen pro děti! Používejte při teplotě 0 až +40°C.

Údržba: Umývejte vlažnou vodou a osušte savou textilií.


Průměr: 7 cm


Barva: více barevných variant, zasíláme dle skladové dostupnosti


Materiál: guma


Víte, že?

Štěňata procházejí procesem přezubování, který pro ně může být nepříjemný. Hračky určené k žvýkání mohou poskytnout úlevu a masírovat dásně, což usnadňuje tento proces a snižuje nepříjemné pocity.


zpět na zboží

Další zboží