Registrace hosta Přihlášení

AKINU CZ s.r.o.

Všechno zboží

Trixie Chladicí podložka 90 x 50 cm

cena:
420
Chci koupit
Ochlazení pejska bez přídavného chlazení, elektřiny či vody? Je to možné. Poskytnout chladicí úlevu svému mazlíčkovi můžete pomocí chladicí podložky a to nejen v letních měsících.

Trixie Chladicí podložka pro zvířata, modrá 90 x 50 cm je vhodným pomocníkem v horkých letních dnech, který pomůže vašeho chlupáčka ochladit.

Tato chladicí podložka se hodí každému páníčkovi, majícího doma pejska, který se potřebuje rychle ochladit. Ať už vlivem vysoké fyzické zátěže nebo v horkých letních dnech. Chladicí podložka bez nutnosti chlazení poskytuje příjemné, chladné místo pro odpočinek vašeho parťáka. Podložka nepotřebuje předem žádné chlazení ani speciální údržbu. Pohlcuje teplo z těla domácího mazlíčka a odvádí ho vypařováním zpět do vzduchu. Dochází tak k šetrnějšímu a postupnému ochlazení psa, než například na studené podlaze. Podložka je skvělým pomocníkem v horkých dnech, ale může být také vhodnou pomůckou při zdravotních problémech, v jejichž léčbě napomáhá chlazení. Díky svému povrchu je velmi praktická a snadno se udržuje.

Trixie Chladicí podložka pro zvířata
- podporuje regulaci tělesné teploty v teplých dnech
- ochlazující efekt díky tělesnému kontaktu
- funguje bez přídavného chlazení, elektřiny či vody
- chladí několik hodin
- po krátkém přerušení lze použít znovu
- ze použít v pelíšku, v kotci nebo v autě
- snadno se otírá a čistí

Barva: modrá
Rozměr: 90 x 50 cm
Vhodné pro: malé psy
Materiál: polyester

Víte, že?
K příjemnému osvěžení můžete navíc pořídit i naše chladicí hračky.
zpět na zboží

Další zboží