Registrace hosta Přihlášení

AKINU CZ s.r.o.

Všechno zboží

Trixie Chladicí podložka 40 x 30 cm

cena:
145
Chci koupit
Pejsek, který je ve vysoké fyzické zátěži, je postarší či je vlivem horkého letního počasí rozehřátý, potřebuje ochladit. Pomoci mu k rychlému ochlazení můžete i s pomocí podložky. Pejsek si na ní jednoduše lehne a chladicí podložka mu bez nutnosti přídavného chlazení poskytne okamžitou úlevu.

Trixie Chladicí podložka pro zvířata, modrá 40 x 30 cm je vhodným pomocníkem v horkých letních dnech, který pomůže vašeho chlupáčka ochladit.

Tato chladicí podložka se hodí každému páníčkovi, majícího doma pejska, který se potřebuje rychle ochladit. Ať už vlivem vysoké fyzické zátěže nebo v horkých letních dnech. Chladicí podložka bez nutnosti chlazení poskytuje příjemné, chladné místo pro odpočinek vašeho parťáka. Podložka nepotřebuje žádné chlazení ani speciální údržbu. Pohlcuje teplo z těla domácího mazlíčka a odvádí ho vypařováním zpět do vzduchu. Dochází tak k šetrnějšímu a postupnému ochlazení psa než například na studené podlaze. Podložka je skvělým pomocníkem v horkých dnech, ale může být také vhodnou pomůckou při zdravotních problémech, v jejichž léčbě napomáhá chlazení. Díky svému povrchu je velmi praktická a snadno se udržuje.

Trixie Chladicí podložka pro zvířata
- podporuje regulaci tělesné teploty v teplých dnech
- ochlazující efekt díky tělesnému kontaktu
- funguje bez přídavného chlazení, elektřiny či vody
-chladí několik hodin
- po krátkém přerušení lze použít znovu
- lze použít v pelíšku, v kotci nebo v autě
- snadno se otírá a čistí

Barva: modrá
Rozměr: 40 x 30 cm
Materiál: polyester

Víte, že?
K příjemnému osvěžení můžete navíc pořídit i naše chladicí hračky.
zpět na zboží

Další zboží