Registrace hosta Přihlášení

AKINU CZ s.r.o.

Všechno zboží

Akinu Salámky s játry 22 cm 2 ks

cena:
38
Chci koupit

Salámky s játry jsou poctivým výrobkem a oblíbenou pochoutkou pro psy. Udělejte svému parťákovi radost. Jeho výrazná vůně a chuť vašeho pejska osloví a vy si v jeho očích získáte další plusové body.


Akinu Salámky bude chtít ochutnat každý pejsek.


Tato lahodná pochoutka obsahuje drůbeží játra, která jsou nejen chutná, ale také voňavá. Salámky jsou velmi oblíbenou pochoutkou zejména pro střední a větší psy. Navíc jsou obohaceny kolagenem, který je důležitý pro udržení kvalitní a lesklé srsti a podporuje zdravý pohybový aparát.


Proč pejskovi Salámky pořídit?

- skvělá chuť

- lákavá vůně

- dobře se lámou

- poloměkké a jednoduché na rozkousání

- podporují lesklou srst

- kolagen na podporu pohybového aparátu


Složení: kolagen 50 %, maso a výrobky živočišného původu (drůbeží játra 10 %), obiloviny, vedlejší výrobky rostlinného původu, oleje a tuky, konzervanty, barviva


Analytické složky: hrubý protein 49,3 %, hrubé oleje a tuky 1,85 %, hrubý popel 0,68 %, hrubá vláknina <1,0 %, vlhkost 29,6 %


Vhodné pro: všechny pejsky každého věku


Velikost balení: 2 salámky po 22 cm


Víte, že?

Používání pamlsků a hraček při tréninku pejska výrazně zvyšuje rychlost, kterou se pejsek daný cvik naučí. Když pejskovi totiž slovní pochvalu někdy podpoříte i pamlsky, bude ho trénink více bavit a dá do něj více snahy, jelikož už se bude těšit na další mňamku.


zpět na zboží

Další zboží