Registrace hosta Přihlášení

AKINU CZ s.r.o.

Všechno zboží

Akinu Vepřové ucho 1 ks

cena:
52
Chci koupit

„To je maso“ je prémiová řada pochoutek připravená ze surovin, které jsou pro pejsky ty nejpřirozenější. Pokud mu chcete udělat radost pochoutkou, které se nebude moct nabažit, ale nechcete dělat kompromisy ve přírodním složení, je tato produktová řada ideální volbou.


Vepřové ucho vašeho pejska zabaví a zároveň si na něm skvěle pochutná.


Tato lahodná pochoutka si získává srdce pejsků díky své jedinečné chuti a lahodné vůni. Bez konzervantů a barviv posiluje žvýkací svaly a nabízí výraznou chuť a aroma, které pejsky láká již z velké dálky. Přírodní zpracování a bohatý obsah výživných látek v pochoutkách „To je maso” zaručuje, že mlsání bude pro vašeho pejska nejen chutné, ale i zdravé.


Proč zvolit právě sušené vepřové ucho?

- 100% přírodní

- lákavá vůně a chuť

- posilují žvýkací svaly

- vysoký obsah výživných látek


Složení: sušené vepřové maso


Vhodné pro: pejsky všech plemen od 4 měsíců


Velikost balení: 1 ks


Podávejte temperované na pokojovou teplotu, jako odměnu nebo zpestření denní krmné dávky. Množství by nemělo přesáhnout 1/3 objemu běžné denní krmné dávky (kompletního krmiva). Zajistěte zvířeti vždy přístup k čerstvé pitné vodě.


Víte, že?

Právě pro svůj vzhled a aroma jsou přírodní pochoutky pro vašeho pejska tou nejchutnější odměnou, jakou mu můžete dopřát. Nejdůležitější ale je, že přirozeně podporují jeho zažívání, omezují tvorbu zubního kamene a prospívají celkové kondici.

zpět na zboží

Další zboží