Registrace hosta Přihlášení

AKINU CZ s.r.o.

Všechno zboží

Akinu Sušenka Duo s L-carnitinem 400 g

cena:
70
Chci koupit

Udělejte radost chuťovým buňkám vašeho pejska, zároveň ale také pomáhejte pečovat o jeho zdraví s oblíbenými sušenkami Duo s L-carnitinem. Jejich skvělá receptura si získá vás i vašeho čtyřnohého parťáka.


Sušenka Duo výborně balancuje skvělou chuť a pečující složení.


Unikátní receptura sušenek obsahuje L-carnitin, který podporuje správnou srdeční činnost vašeho pejska. Morková chuť těchto sušenek je pro pejsky jednoduše neodolatelná. 

Sušenky jsou skvělé k odměňování při tréninku a dokonalou odměnou na každou "psí mlsnou chvilku". Díky své struktuře přirozeně podporují mechanické čištění zubů, což znamená, že můžete poskytnout svému psovi radost, zdraví a krásný úsměv v jednom.


S námi máte jistotu poctivého, českého produktu. Vyrobeno v závodě schváleném státní veterinární správou, podléhá systému HACCP. Vyrobeno v České republice.


Proč zvolit právě sušenky Duo?

- neodolatelná morková chuť

- složení podporující zdraví pejska

- ideální větší odměna

- mechanicky čistí zoubky


Složení: obiloviny, maso a výrobky živočišného původu (min. 4 % drůbeží), oleje a tuky, cukry, vedlejší výrobky rostlinného původu, minerální látky


Analytické složky: aroma, L-Carnitin 1 000 mg/kg, konzervanty a antioxidanty (ES přísady), hrubý protein 18,0 %, hrubé oleje a tuky 18,0 %, hrubý popel 5,5 %, hrubá vláknina 1,3 %, vlhkost 8,5 %


Vhodné pro: střední a velké psy každého věku


Velikost balení: 400 g


Víte, že?

Krmit pejska cukrovinkami pro děti není vhodné. Odměňujte ho sušenkami vyvinutými speciálně pro pejsky.

zpět na zboží

Další zboží