Registrace hosta Přihlášení

AKINU CZ s.r.o.

Všechno zboží

Akinu VITALITY Žraločí chrupavka doplněk stravy pro psy 100 g

cena:
252
Chci koupit
Psí senioři i psí miminka potřebují ve své stravě něco navíc. Něco, co podpoří zdravý vývoj a vitalitu jejich kloubů. Zajistěte zdraví kloubů, šlach, kostí i zubů svého parťáka a zahrňte do jeho jídelníčku žraločí chrupavku! Podporuje vývoj chrupavek u štěňat a mladých psů a u těch starších zase přispívá k udržení vitality a pohyblivosti.

Akinu VITALITY Žraločí chrupavka doplněk stravy pro psy 100 g: Zmírňuje záněty a regeneruje klouby, šlachy, kosti a zuby

Žraločí chrupavka je vynikajícím doplňkem stravy u štěňat a mladých psů pro podporu vývoje chrupavek kloubů. U dospělých a starých psů přispívá k udržení kvality kloubů a šlach, kostí a zubů. Podporuje funkci nervových přenosů, činnost svalů. Zlepšuje srážlivost krve a celkový metabolismus organismu. Tato Žraločí chrupavka je v potravinářské kvalitě.

Jak žraločí chrupavka pomáhá?

- Žraločí chrupavka je pro organismus savců lépe využitelná než syntetické kloubní přípravky.
- Obsahuje v přirozené formě látky důležité pro tvorbu a obnovu kloubní chrupavky - chondroitin sulfát, mucopolysacharidy, soli vápníku a enzymy.
- Obsah vápníku a fosforu se ve žraločí chrupavce nachází v ideálním poměru 2 :1 a je také vázán v organické formě, čímž je opět výrazně více využitelný pro organismus, než přírodní minerály v anorganické podobě.
- Obsahuje i skupinu mukopolysacharydů, které mají protizánětlivý účinek, a tak pomáhá zmírňovat zánět a zpomalovat degradaci tkáně v chrupavkách u všech druhů kloubů v těle.
- Přidaný vitamín C je naprosto nezbytnou součástí při biosyntéze kolagenu a následné tvorbě specifických kolagenních vláken nutných ke stavbě chrupavek i kostí. Takže jeho přítomnost zvyšuje ještě více účinnost žraločí chrupavky.

Vhodné pro: psy

Dávkování: Jako přírodní produkt je možné žraločí chrupavku užívat dlouhodobě, na rozdíl od synteticky vyráběných chondroprotektiv a léků. Bylo prokázáno, že žraločí chrupavka není toxická ani při podávání ve vysokých dávkách.

Doplněk stravy vždy zamíchejte do vlhké masové směsi, do konzervy, k přílohám nebo do granulí.Čajová lžička = 2 g

Složení: glukosamin sulfát - 7 %, Chondroitin sulfát - 12 %, Glykosaminoglycan - 18 %. Ca - 14 %. P - 8 %, Voda 4 %

Víte, že:
současné studie prokázaly, že pokusná zvířata infikována rakovinou, která dostávala vyšší dávky výtažku z chrupavky žraloka žila déle, nebo v nich nádor dokonce ustoupil?
zpět na zboží

Další zboží