Registrace hosta Přihlášení

AKINU CZ s.r.o.

Všechno zboží

Akinu VITALITY Psyllium doplněk stravy pro psy 250 g

cena:
233
Chci koupit
Pokud vašeho milého parťáka trápí potíže s trávením či vyprazdňováním, sáhněte po přírodním řešení! Psyllium pro psy upravuje metabolismus, pomáhá s čištěním střev a reguluje pohyby střev. Tento zcela přírodní doplněk stravy je navíc vynikající prevencí rakoviny tlustého střeva.

Akinu VITALITY Psyllium doplněk stravy pro psy 250 g: Podpora trávení, zažívání a detoxikace

Psyllium (jitrocel indický) se vyskytuje převážně v Indii a Asii. Jde o slupky semínka mleté na velmi jemný prášek bez obsahu jeho jádra. Takto upravená surovina, běžně nazývaná jen Psyllium, se dá klasifikovat jako vláknina s výraznou schopností vytvářet gel ve vodním prostředí. Po smíchání s vodou totiž postupně vytrvale bobtná. Dokáže zvětšit svůj objem dvacet až čtyřicetkrát a vytvořit tak měkký gel, který ve své absorpční schopnosti pokračuje ještě dále v trávicím ústrojí. Tím zvyšuje objem stolice, čistí mikroklky střevních stěn od vytrvalých usazenin a podporuje peristaltiku střev, čímž napomáhá tak posunu střevního obsahu. Tím dochází k vylučování toxických látek a zabraňuje se tak jejich příliš dlouhému setrvávání ve střevech a možnosti jejich prostupu do krevního řečiště.

Jak Psyllium pomáhá?

- je přírodním zdrojem rozpustné i nerozpustné vlákniny
- podporuje trávení potravy a pohyb (peristaltiku) střev
- reguluje a upravuje vyprazdňování
- zmírňuje zácpu nebo průjem, nadýmání a plynatost
- je prevencí před rakovinou tlustého střeva
- čistí trávicí trakt od usazených zbytků nevhodné potravy - např. škroby, které tam mohou kvasit
- pomáhá udržovat tělo v metabolické rovnováze
- snižuje neblahé účinky při cukrovce
- snižuje riziko obezity u kastrátů a pokojových psů

Vhodné pro: psy

Dávkování:

Složení: psyllium (mleté slupky semínek Jitrocele indického). Analytické složky: 35 % a 65 % polysacharidů (celulóza, hemicelulóza, lignin)

Víte, že:
jemně mletá slupka semene Jitrocele indického - Psyllium obsahuje 35 % rozpustných a 65 % nerozpustných polysacharidů (celulóza, hemicelulóza a lignin)?
zpět na zboží

Další zboží