Registrace hosta Přihlášení

AKINU CZ s.r.o.

Všechno zboží

Akinu VITALITY Omega 3 Vitamín E doplněk stravy pro psy 125 ks

cena:
201
Chci koupit

Čeká vaše chlupatá parťačka štěňátka a vy se chcete ujistit, že mají štěňátka v bříšku všechny potřebné vitamíny pro zdravý vývoj? Máte doma psí miminko a chcete podpořit jeho zdravý růst? Tento doplněk stravy vyvinutý speciálně pro psy je přesně to, co hledáte!

Akinu VITALITY Omega 3 Vitamín E doplněk stravy pro psy 125 ks: Pro zdravé srdce, mozek a zrak

Tobolky Omega 3 s vitamínem E obsahují přírodní, velmi čistý - rafinovaný rybí olej, získávaný lisováním masa tučných druhů ryb (sardinky, makrely, tuňák, losos, aj.) za nízkých teplot. Tento olej se poté zbavuje několikanásobnou rafinací (čištění) všech vedlejších látek (voda, hrubý tuk - nasycené mastné kyseliny, pevné částečky, aj.). Tak se získá velmi čistý, koncentrovaný rybí olej s vysokým podílem tzv. Omega kyselin, které mají velmi pozitivní vliv na organismus již při malých dávkách. Navíc má jemnou, nevtíravou rybí vůni bez pachuti po rybině.

Jak Omega3 Vitamín E pomáhá?
- podporuje regeneraci mozkových buněk
- stimuluje protizánětlivé procesy
- podporuje kognitivní funkce
- podporuje přirozený vývoj plodu březích fen

Jaké významné nenasycené mastné kyseliny v takto čistém rybím oleji najdete a jaké jsou jejich účinky?

DHA (kyselina dokosahexaenová): Tvoří 40 % šedé hmoty mozkové. Je tedy naprosto zásadní součástí mozku a sítnice oka. Zodpovídá za regeneraci mozkových buněk.

EPA (kyselina eikosapentaenová): Stimuluje silné protizánětlivé procesy v těle. Je nepostradatelná pro kognitivní ( poznávací ) funkce - chování, pozornost, rychlost myšlení a schopnost pochopení příkazů a informací. Velmi důležitá NMK pro celkový vývoj organismu. NMK jsou velmi důležité, dá se říci nepostradatelné pro mladý organismus ve vývoji. A to jak už během březosti v těle feny tak i posléze růstu až do dospělosti.

Vhodné pro: psy

Dávkování:

Složení: čistý rybí olej - 1000 mg, vitamín E - 5 mg, hovězí želatinu - měkký obal tobolky 285 mg, čistý Glycerol - 100 mg, čištěná voda - 10 mg. Analytické složky: EPA - 180 mg, DHA - 120 mg, vitamín E - 5 mg, hrubá vláknina - 0 %, voda - 0,7 %

Víte, že:
akutní nedostatek NMK během březosti může zapříčinit u psů nesprávný vývoj plodu nebo dokonce úhyn?

zpět na zboží

Další zboží