Registrace hosta Přihlášení

AKINU CZ s.r.o.

Všechno zboží

Akinu VITALITY Multivitamín doplněk stravy pro psy 250 g

cena:
211
Chci koupit
Chcete podpořit zdraví svého milovaného parťáka? Vsaďte na multivitamínovou směs, která komplexně podpoří jeho organismus. Je obzvlášť vhodná pro velká plemena a pro pejsky, kteří jsou krmeni především masitou stravou.

Akinu VITALITY Multivitamín doplněk stravy pro psy 250 g: Podpora přirozené imunity s antioxidačními, antibakteriálními a antivirovými účinky

Sypká multivitamínová směs je složena z tzv. superpotravin (vodních řas, krillu, pivovarských kvasnic, aj. složek bohatých na proteiny, vitamíny, minerální látky, stopové prvky, antioxidanty či nenasycené mastné kyseliny) a byla sestavena speciálně pro psy. Všechny složky tohoto doplňku stravy pro psy jsou výhradně přírodního původu, díky čemuž je zajištěna vysoká stravitelnost a hlavně využitelnost v organismu psa.

Jaké složky multivitamínová směs pro psy obsahuje a jaké jsou jejich účinky?

- Krill, Řasy a Žraločí chrupavka: obsahují široké spektrum živin, které se v syrovém mase či běžném suchém krmivu vyskytují minimálně nebo vůbec.
- Jód: Stimuluje produkci hormonů štítné žlázy, které následně ovlivňují kvalitu celého metabolismu a celkového zdraví psa. Jód je ve vnitrozemí obecně nedostatkovým prvkem a je v přirozené potravě psů minimálně zastoupen. Mnohé ze zdravotních problémů psů mohou mít příčinu právě ve chronickém nedostatku jódu.
- Beta Glukan a Colostrum: Dva nejsilnější imunostimulátory, které se na trhu vyskytují.
- Přirozené, plně stravitelné elektrolyty (vápník, hořčík, draslík), minerály, stopové prvky a vitamíny v celém známém spektru. Společně pak podporují a zesilují přirozenou imunitu organismu.

Pozor: Směs má díky vysokému obsahu Krillu a řas výraznou vůni i chuť po rybině. Drtivá většina psů ji proto přijímá velmi ochotně a bez problémů. Proto balení ukládejte mimo dosah psa, aby nedošlo k nekontrolovanému příjmu.

Jak Multivitamín pomáhá?

- Má významné antioxidační, antibakteriální a antivirové účinky.
- Podporuje správné zpracování vápníku.
- Urychluje rekonvalescenci při fyzické zátěž, po nemoci nebo úrazu. Je to bohatý zdroj všech potřebných prvků a živin.
- Pomáhá potlačovat a odstraňovat zubní plak a zubní kámen.
- Zlepšuje stav srsti a kůže.
- Podporuje mozkové funkce - paměť, koncentraci, poznávací funkce, aj.
- Detoxikuje organismus.
- Je bohatým zdrojem hydrolytických enzymů štěpících tuky, proteiny a cukry.
- Díky obsahu Beta glukanů výrazně zvyšuje přirozenou imunitu psa.

Vhodné pro: Všechny rasy psů v každém věku. Je důležitým doplňkem především u velkých plemen a psů ve vysoké zátěži.

Dávkování:

Složení: hnědá mořská řasa Kelpa – 35 %, arktický Krill – 25 %, pivovarské kvasnice – 10 %, hydrolyzovaný kolagen, sušená vejce, hydrolyzovaný, krillový protein, sušený vaječný žloutek, sladkovodní sinice, spirulina 5 %, lososový olej, moučka z vaječných skořápek, sladkovodní sinice, chlorela, žraločí chrupavka, kyselina ascorbová - vitamín C, colostrum - sušené mlezivo, beta glukan 82%. Analytické složky: hrubý protein 34 %, hrubý tuk 12 %, hrubá vláknina 3,5 %, hrubý popel 17 %, vlhkost 9 %, škrob 14 %

Víte, že:
anorganické premixy dodávané běžně do průmyslových krmiv mají využitelnost maximálně 40%, ale přírodní živiny obsažené v této multivitamínové směsi mají využitelnost min. 80%?
zpět na zboží

Další zboží