Registrace hosta Přihlášení

AKINU CZ s.r.o.

Všechno zboží

Caty Paštika pro kočky kuřecí & kachní 100 g

cena:
15
Chci koupit

Ve světě kočičí výživy nabízíme nový zážitek - neodolatelná mokrá krmiva, která skvěle doplňují suchou stravu. Udělejte své kočičce radost touto paštikou a skvěle jí tak zpestřete jídelníček.


Caty Paštiku můžete kočičkám dát jen tak na lžičce a udělat jí tak radost.


Rychle se otevírající paštiky plné šťavnatých kousků masa, které potěší chuťové pohárky vašeho čtyřnohého přítele. Caty Paštiky nabízí šťavnaté a voňavé kousky masa ve dvou lahodných variantách: kuřecí s kachním masem a pstruh s lososem.


Proč jsou Caty Paštiky skvělé?

- skvěle doplňují granulky

- chutné zpestření jídelníčku

- lahodné varianty

- dostupná cena


Složení: maso a výrobky živočišného původu (55 %, z toho 14 % kuřecí, 4 % kachna), ryby a vedlejší výrobky z ryb (5 %), minerální látky


Analytické složky: vlhkost 82 %, hrubý protein 9,5 %, hrubé oleje a tuky 5,5 %, hrubý popel 2 %, hrubá vláknina 0,3 %, vitamin D3 100 IU/kg, jodičnan vápenatý bezvodý 0,78 mg/kg, síran zinečnatý monohydrát 40 mg/kg, síran měďnatý pentahydrát 2 mg/kg, oxid manganatý 1,6 mg/kg


Vhodné pro: kočičky v každém věku


Velikost balení: 100 g


Skladujte na suchém, tmavém místě. Po otevření lze skladovat v ledničce maximálně 2 dny. Pro optimální výživu dodržujte krmný návod a nezapomeňte na přístup k čerstvé pitné vodě. 


Víte, že?

Paštiky je možné používat jako kompletní krmivo, ale také jako skvělé zpestření pevné stravy. Granulky doplněné paštikou budou pro vaši kočku vítanou změnou.

zpět na zboží

Další zboží