Registrace hosta Přihlášení

AKINU CZ s.r.o.

Všechno zboží

Caty Kapsičky pro kočky 4x 100 g mix

cena:
63
Chci koupit

Ve světě kočičí výživy nabízíme nový zážitek - neodolatelná mokrá krmiva, která skvěle doplňují suchou stravu. Udělejte své kočičce radost touto kapsičkou a skvěle jí tak zpestřete jídelníček.


Caty Kapsičky kočičkám chutnají a skvěle jim zpestří jídelníček.


Mokré krmivo pro kočky je v dnešní době nezbytným doplňkem k suchému krmivu (granulím) pro všechna plemena koček. Caty Kapsičky jsou skvělým zpestřením jak pro koťátka i dospělé kočky. Kapsičky se snadno a rychle otevírají, porce je již dávkovaná. Každá kapsička obsahuje 100 g šťavnatých a voňavých kousků masa.

Multipack balení je výhodné nejen pro vaši peněženku, ale také nabízí více možností vaší kočce. Dopřejte jí více chutě ve čtyřech druzích, které Caty multipack nabízí - hovězí, drůbeží, telecí a losos.


Proč jsou Caty kapsičky skvělou volbou?

- chutné zpestření jídelníčku

- skvělá chuť

- lákavá vůně

- snadné dávkování

- lahodné varianty


Složení: výrobky ze suchozemských zvířat a vedlejší výrobky z nich získané (z toho min. 4 % hovězí/drůbeží/telecí/losos); ostatní rostliny, řasy a výrobky z nich získané


Analytické složky: hrubý protein 7,5 %, hrubá vláknina 0,3 %, hrubé oleje a tuky 4,0 %, hrubý popel 2,0 %, vlhkost 82 %, vitamin A 1500 (m.j./kg), vitamin D3 150 (m.j./kg), vitamin E 20 (mg/kg), taurin


Vhodné pro: kočičky v každém věku


Velikost balení: 1x 100 g s hovězím, 1x 100 g s drůbežím, 1x 100 g s telecím, 1x 100 g s lososem v omáčce


Skladujte na suchém, tmavém a chladném místě. Po otevření skladujte v chladničce maximálně 2 dny. Pro optimální výživu dodržujte krmný návod a nezapomeňte na přístup k čerstvé pitné vodě.


Víte, že?

Granulky doplněné chutnou kapsičkou budou pro vaši kočičku vítanou změnou.


zpět na zboží

Další zboží