Aleš Aleš Šturza Zboží
co ode mě můžete koupit:
Zboží
Všechno zboží

Školení www snadno a rychle

Školení www snadno a rychle


cena: 2 500
Chci koupit

Cesta, jak dát vědět o našich službách a výrobcích

Pokud dnes nakupujeme, je mnohem jednodušší hledat informace o zboží na internetu, než v tlustých tištěných katalozích se zbožím. Ty už patří minimálně do minulého desetiletí, ne-li hlouběji do historie. I přes obrovský obchodní potenciál internetu si však tuto skutečnost řada podnikatelů, živnostníků nebo třeba umělců stále nepřipouští.

Přimějte zákazníky rozhodnout se pro váš produkt

Je však potřeba si uvědomit, že pokud cokoli nabízíme, ať už se jedná o služby či produkty, není pro získání nových zákazníků nic jednoduššího a efektivnějšího, než se prezentovat v největší informační databázi světa a pořídit si vlastní kvalitně provedený web. Vždyť podle výzkumu Consumer Commerce Barometru až dvě třetiny uživatelů (62%) před koupí zkoumá zboží nejprve na internetu, tak proč toho nevyužít.

Vlastní klientelu už mám, tak na co mít web?

Webová prezentace je ale vhodná i v případě, že o zákazníky nemáme nouzi. Pokud své zákazníky nechceme dříve nebo později poslat ke konkurenci, je dobré jim dopřát možnost najít si například otevírací dobu, ceník, telefon do prodejny nebo cestu, jak se k nám dostanou. Samozřejmě tak, aby informace bylo snadné najít on – line z pohodlí domova nebo prostřednictvím chytrého telefonu přímo na cestě k vám. Informace a propagace na vlastním webu je přitom snadná a rozhodně nikoho nezruinuje.

nahled       Vlastní web je dobré mít, protože…

             … kdo není na internetu, jako by nebyl

… když někdo něco hledá, nejdřív se podívá na internet

            … čím dál víc lidí přes internet nakupuje

             … není vůbec složité a drahé jej získat